29 grudnia 2016

POSTAW NA MINIMALIZM #1 - Po co nam Święta?

święta bożego narodzenia

Jeszcze tak niedawno biegaliśmy za prezentami, dekorowaliśmy dom i przyrządzaliśmy ciasta i świąteczne potrawy, a tu już dawno po wigilii i Nowy Rok za pasem. W tym roku kalendarz ewidentnie nas nie rozpieścił. Większość z was z pewnością wpadła już w wir pracy i codziennych obowiązków, Święta pozostały tylko mglistym wspomnieniem. Tyle bieganiny i zamieszania związanych tak naprawdę z jednym weekendem. I po co to wszystko? Po co właściwie nam Święta?


22 grudnia 2016

5 SPOSOBÓW NA... #3 - Upiększanie miodem

miód wielokwiatowy

Czy znajdzie się ktoś kto nie lubi miodu? Ja go uwielbiam! Za smak, zapach, a także, a może nawet przede wszystkim, za właściwości lecznicze i... kosmetyczne :) Ale jak to, zapytacie, produkt który składa się głównie z cukru ma być zdrowy? Otóż tak! :) Zawiera m. in. magnez, potas, żelazo i wapń, a także witaminy A, C oraz z grupy B. Można go również stosować dla poprawienia urody! A jak? o tym przeczytacie we wpisie :)

14 grudnia 2016

KOSMETYCZNE ODKRYCIE #5 - Krem do twarzy Tołpa z Biedronki!

tołpa green

Jakiś czas temu będąc na zakupach w Biedronce w oczy rzuciły mi się kosmetyki Tołpy w bardzo atrakcyjnych cenach. Na dodatek, nie jak to w przypadku dyskontów bywa, "marki własne", ale oryginalne kosmetyki. Ponieważ kończył się mój krem do twarzy postanowiłam zaryzykować i wypróbować jeden z oferowanych. A czemu zaryzykować? Krem kosztował... 12 zł! Tołpa nie należy może do drogich marek, jednak tania też nie jest, więc tak niska cena wzbudziła moje podejrzenia - czy na pewno mam do czynienia z pełnowartościowym produktem? A może to "podróba" tylko pięknie eksponująca logo marki? Jeśli jesteście ciekawe tego czy Tołpa z Biedronki odróżnia się od tej z drogerii zapraszam do wpisu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...