O MNIE


Kim jestem? 


Optymistką, marzycielką, estetką, hedonistką, ale przede wszystkim minimalistką i ogromną przeciwniczką konsumpcjonizmu.


Współcześnie bombardowani jesteśmy obrazami idealnego życia, mieszkania, makijażu... Widzimy piękne zdjęcia i zachęcani jesteśmy do kupna coraz to nowszych i lepszych produktów.
I wtedy pojawiają się kompleksy - bo nie mamy idealnej cery, nasze mieszkanie nie wygląda jak z katalogu Ikei, a ubraniom w szafie daleko od tych widzianych na wybiegach i sesjach modowych.

Ale czy naprawdę tego wszystkiego potrzebujemy? Czy nie wygląda to tak, że podświadomie dążymy do pewnego ideału, którego nigdy nie osiągniemy? Musimy sobie uświadomić, że prawdziwe życie ma niewiele wspólnego z tym z Instagrama i Facebooka, a większość naszych potrzeb jest sztucznie kreowanych przez sprytnych specjalistów od marketingu.

Uważam, że powinniśmy zawsze żyć w zgodzie ze sobą i kolekcjonować wspomnienia i chwile, a nie materialne przedmioty, które po latach i tak stracą wartość.

Stąd powstał pomysł na bloga, na którym będę dzielić się przystępnymi i sprawdzonymi przeze mnie metodami na dbanie o urodę, recenzować niedrogie kosmetyki, testować naturalne metody pielęgnacji oraz promować minimalizm i świadomą konsumpcję.

Pamiętaj, że Twoje piękno tkwi w uśmiechu, oczach i pozytywnym nastawieniu do siebie i innych. Mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...